Proč milujeme MOVEMBER!

Zdroj fotografie: www.pinterest.com


Je půlka listopadu a nám nedá, abychom se nezmínili o Movemberu. Kdo ho zná, ten ví... Kdo o něm nikdy neslyšel, může se připojit :-).

Movember je charitativní akce, která se koná po celém světě. Jejím účelem je nejen získat finanční podporu, ale také upozornit na mužské zdraví a zvýšit tak prevenci častého onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Po celý měsíc si páni, kluci i chlapi nechávají narůst výstavní knírek, aby tak vyjádřili svou podporu. V kavárnách, na ulici i na sociálních sítích se to hemží vousáči a akce získává stále víc na popularitě. I nám se koncept líbí. Movember je skvělá akce, která ví, kam míří a koho chce oslovit. Donutit totiž muže, aby si zašli k lékaři, je nadlidský úkol. Každý listopad se jim tak připomene, že by péči o své zdraví neměli podceňovat. A kupodivu to funguje!Svůj díl na celosvětovém úspěchu pak mají tři věci:


1. - Jde o charitu! 

2. - Dokonalá atmosféra. 
Movember je totiž cool a hipster. Je to návrat do časů minulých, do dob elegantních mužů a tvídových sak.

3. - Podporují ho slavné osobnosti. 
K Movemberu se hlásí celá řada známých tváří jako třeba Brad Pitt, Colin Farrell nebo Johnny Depp.No, a protože si každý knír zaslouží tu nejlepší péči, vyčlenili jsme pro vás nabídku, která je určena speciálně pro muže. Všechno v duchu pravého Movemberu! 

Zdroj fotografií: www.pinterest.com


Základem jsou mýdla na holení, která patří mezi nejstarší pomocníky při úpravě vousů. Mýdlo je jedna věc, ta druhá, neméně důležitá, pak štětka na holení. 
Když je těžká práce hotová, přichází na řadu péče po.A co vy? Máte už své vousy upravené?

Share:

0 komentářů