Dotek Kalifornie ve svíčkách DW Home!


Milujeme svíčky! To už jste si u nás nejspíš ale všimli :). Není to tak, že by nám všechny naše „svíčkové“ značky nestačily, proč se však bránit něčemu novému? A když nám cestu zkřížily krásky DW Home pocházející ze slunné Kalifornie, nad ničím jsme nepřemýšleli a přivítali je s otevřenou náručí.

Značka DW Home byla založena v roce 1996 a už od samotného začátku klade velký důraz na výběr ingrediencí, kvalitní materiály a ruční výrobu. Protože jsou nám tyto aspekty sympatické stejně tak, jako zajímavé spojení vůní, hned jsme jim uvolnili police v našich skladech. Nyní si je můžete užít i vy. A my jsme si jistí, že vás nezklamou.

Technologie dvojího knotu
Nejen, že jsou všechny svíčky ukryté ve skleněných dózách, které vytvořili přední američtí designéři, navíc vynikají technologií dvojího, v některých případech až trojího, knotu. Výhodou je rovnoměrné rozpuštění vosku, velmi rychle se tak vytvoří vonné jezírko, z něhož se květinové či dřevité tóny jednodušeji a efektivněji uvolní do okolního prostředí.Inspirováno přírodou
Obklopte se vůní rozkvetlé louky, kalifornských zahrad nebo tajemných lesů…  Svíčky DW Home přináší tóny omamných pivoněk, svěžího eukalyptu, exotického lotosového květu, tajemného tabáku a celé řady dalších akcentů. 
1. Vonná svíčka ve skle, Svěží eukalyptus - 15oz, 496 Kč
2. Vonná svíčka ve skle, Levandule a heřmánek - 12oz, 496 Kč
3. Vonná svíčka ve skle, Lotosový květ - 9oz, 372 Kč
4. Demdaco, DW Home, Vonná svíčka ve skle, Tabák - 15oz, 496 Kč
5. Vonná svíčka ve skle, Třešňový květ a pivoňka - 14oz, 496 Kč
6. Vonná svíčka ve skle, Bříza a magická myrha - 14oz, 496 Kč
7. Vonná svíčka ve skle, Gardénie a exotické indigo - 14oz, 496 Kč

A jak se líbí naše nové svíčky vám? Máte už nějaké z nich doma? Nebo stále váháte, kterou vůni vybrat tak, aby perfektně zapadla zrovna k vám domů?


Share:

0 komentářů